Oops! We could not locate your form.

REEGLID

Kampaania “VÕIDA KÕRVAKLAPID JA SELLE SUVE POPIMAID JOOKE” on perioodil 11.06-31.07.2021 (kaasa arvatud) toimuv kaubanduslik loterii (edaspidi Kampaania), mida korraldab GKR Trade OÜ, registrikood 12250239, aadress: Pärnu mnt 139e/2, 3. korrus, 11317. (edaspidi Korraldaja).

 1. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 2. Kampaanias osalevad Grossi Toidukaupade kaupluseketi toidupoed, kus on Vitamin Well, NOCCO ja Barebells tooted müügil.
 3. Selleks, et osaleda tarbijamängus, ostke vähemalt 1 Vitamin Well, Barebells või NOCCO toode ja registreerige lehel registreeri.ee/vitaminwell ostutšekinumber. Ostutšekk tuleb säilitada kampaania lõpuni. Registreerimine on tasuta.
 4. Kampaanias osalevad kõik ostutšekid, mille registreerimise kuupäev jääb vahemikku 11.06-31.07.2021 (kaasa arvatud)
 5. Iga ostutšekiga on võimalik registreeruda ainult ühe korra. Kampaania võidufond: Kokku loositakse 6 auhinda ehk 2 paari JBL kõrvaklappe + kinkekott toodetega ning 3 kinkekotti toodetega.
 6. Loosimine ja kampaania auhindade jagamine: Auhindade loosimine toimub hiljemalt 5.08.2021 ning võitjatega võetakse ühendust registreeritud e-maili vahendusel hiljemalt 10.08.2021
 7. Kampaania auhinna kättesaamine lepitakse võitjaga personaalselt kokku. Auhindu väljastame kuni  31.08.2021. Kampaania auhinna saab kätte tööpäevadel 9.00-17:00 aadressil Pärnu mnt 139e/2, Tallinn või lepitakse auhinna kättesaamine võitjaga personaalselt kokku. Kui võitja ei reageeri temale saadetud e-mailile, mis on ostutšeki sisestamisel registreeritud, auhindade väljastamise perioodi jooksul, kuulub auhind alates 31.08.2021 mitte välja andmisele antud võitjale. Kampaania korraldaja jätab õiguse seejärel auhinda kasutada, vastavalt oma soovile.
 8. Registreerudes kinnitavad osalejad, et Korraldaja võib kasutada nende isiklikke andmeid võitjate väljaselgitamiseks.
 9. Võitja peab auhinna kättesaamisel esitama oma isiku tuvastamiseks Korraldajale isikut tõendava dokumendi (pass, juhiluba, ID kaart) ja võitnud ostutšeki. Tšekk ei tohi olla rikutud ega võltsitud.
 10. Korraldaja ei vastuta osalejate auhindade loosimisest või auhindade kätteandmisest kõrvalejäämise eest, kui kampaanias osaleja on eiranud kampaania reegleid, esitanud Korraldajale enda isiku kohta puudulikke andmeid või kui Korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kuu aja jooksul kontakti saada või auhinda üle anda võitja poolt nimetatud kohas.
 11. Korraldaja ei vastuta auhinna realiseerimisel tekkivate tõrgete eest.
 12. Kampaania auhinda ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas, v.a. juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga kampaania Korraldaja otsusel.
 13. Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania ja lõpetada auhindade väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt kampaanias registreeritud osalejaid personaalselt nende e-mailiaadressidel.
 14. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega palume saata kirjalikult Korraldaja e-mailile info@gkr.ee. Pretensioonid vaadatakse läbi hiljemalt kolmekümne (30) päeva jooksul.
 15. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
 16. Kampaanias ei või osaleda GKR TRADE OÜ, kampaania korraldamisega seotud agentuuride töötajad ja nende perekonnaliikmed.

Võitjad kuulutame 5.08.2021

JBL kõrvaklapid + toodetega kingikott (VW, NOCCO, BB) võitsid:

Heili Sarapuu

Anti Ehvik

Toodetega kingikott (VW, NOCCO, BB)

Kristin Puranen

Reet Saumann

Aimar

Võitjatega võetakse personaalselt ühendust!

VÕIDA BLUETOOTH KÕRVAKLAPID JA SELLE SUVE POPIMAID JOOKE!

Loosi läheb: 2 paari JBL Bluetooth kõrvaklappe ja 3 kinkekotti / Kampaaniaperiood: 11.06-31.07.2021