Oops! We could not locate your form.

Vuokkoset on loodussõbralik valik Sinule!
Meie tooted ei sisalda tarbetuid kemikaale, mida Sinu keha ei vaja. Vuokkoset tooted on toodetud Soomes, kasutades vaid keskkonnateadlikke tehnoloogiaid.
Vuokkoset Organic tampoonid
5 põhjust, miks peaksid valima Vuokkoset Organic sarja tampoonid:
✔️Suurepärane imavus
✔️ 100% orgaanilisest puuvillast
✔️Allergiate vastu testitud
✔️ Biolagnuev, kompostitav
✔️ Ei sisalda viskoosi, värvaineid, plastikut ega kloori

Jälgi meid Vuokkoset Eesti Facebookis ja Vuokkoset Eesti Instagramis

Auhinnaks oleva Peachlabel.ee trenniriiete e-poe leiad siit

REEGLID

 1. Kampaania “Osta 2 Vuokkoset toodet ja võida trenniriided” on perioodil 06.04.2021-19.04.2021 (kaasa arvatud) toimuv kaubanduslik loterii (edaspidi Kampaania), mida korraldab Eugesta Eesti AS, registrikoodiga 10028896 (edaspidi Korraldaja).
 2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 3. Kampaanias osalevad kõik Selveri kauplused ja müügikohad, kus on Vuokkoset Bio ja Vuokkoset Organic tooted müügil.
 4. Selleks, et osaleda tarbijamängus, ostke vähemalt 2 Vuokkoset toodet Bio või Organic sarjast ja registreerige lehel registreeri.ee/vuokkoset ostutšekinumber. Ostutšekk tuleb säilitada kampaania lõpuni. Registreerimine on tasuta.
 5. Kampaanias osalevad järmised Vuokkoset tooted:
 6. Kampaanias osalevad kõik ostutšekid, mille registreerimise kuupäev jääb vahemikku 06.04.2021-19.04.2021 (kaasa arvatud).
 7. Iga ostutšekiga on võimalik registreeruda ainult ühe korra.
 8. Kampaania võidufond: välja loositakse 1 x 100 € Peachlabel.ee e-poe kinkekaart
 9. Loosimine ja kampaania auhindade jagamine: Auhindade loosimine toimub hiljemalt 23.04.2021 ning võitjatega võetakse ühendust registreeritud e-maili vahendusel hiljemalt 26.04.2021.
 10. Kampaania auhinna kättesaamine lepitakse võitjaga personaalselt kokku. Auhindu väljastame kuni  26.05.2021. Kampaania auhinna saab kätte tööpäevadel 9.00-16:00 aadressil Rukki tee 5, Lehmja küla või lepitakse auhinna kättesaamine võitjaga personaalselt kokku. Kui võitja ei reageeri temale saadetud e-mailile, mis on ostutšeki sisestamisel registreeritud, auhindade väljastamise perioodi jooksul, kuulub auhind alates 17.06 mitte välja andmisele antud võitjale. Kampaania korraldaja jätab õiguse seejärel auhinda kasutada, vastavalt oma soovile.
 11. Registreerudes kinnitavad osalejad, et Korraldaja võib kasutada nende isiklikke andmeid võitjate väljaselgitamiseks.
 12. Võitja peab auhinna kättesaamisel esitama oma isiku tuvastamiseks Korraldajale isikut tõendava dokumendi (pass, juhiluba, ID kaart) ja võitnud ostutšeki. Tšekk ei tohi olla rikutud ega võltsitud.
 13. Korraldaja ei vastuta osalejate auhindade loosimisest või auhindade kätteandmisest kõrvalejäämise eest, kui kampaanias osaleja on eiranud kampaania reegleid, esitanud Korraldajale enda isiku kohta puudulikke andmeid või kui Korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kuu aja jooksul kontakti saada või auhinda üle anda võitja poolt nimetatud kohas.
 14. Korraldaja ei vastuta auhinna realiseerimisel tekkivate tõrgete ja kinkekaardi eest soetatud kauba kvaliteedi eest.
 15. Kampaania auhinda ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas, v.a. juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga kampaania Korraldaja otsusel.
 16. Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania ja lõpetada auhindade väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt kampaanias registreeritud osalejaid personaalselt nende e-mailiaadressidel.
 17. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega palume saata kirjalikult Korraldaja e-mailile kampaania@eugesta.ee. Pretensioonid vaadatakse läbi hiljemalt kolmekümne (30) päeva jooksul.
 18. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
 19. Kampaanias ei või osaleda Eugesta Eesti AS, kampaania korraldamisega seotud agentuuride töötajad ja nende perekonnaliikmed.

Palju õnne Evelina Z.

 Võitjaga võtame kampaanias sisestatud e-posti aadressil ühendust!

OSTA SELVERIST

2 VUOKKOSET

BIO VÕI ORGANIC TOODET

JA VÕIDA

100 € VÄÄRTUSES TRENNIRIIDEID

 

Loosi läheb: 1 x 100 € kinkekaart e-poest Peachlabel.ee

Kampaaniaperiood: 06.04-19.04.2021